ÖVRIGT / Diverse / Symphonium 17222119

nr 1722 2119

Symphonium

1800-tal, med spelskivor. Längd: 19 cm, djup: 17 cm, höjd: 10 cm

Kondition: saknar vev slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 september 2025
kl 18:03:22

8/9 17:49:11 1      Vinnande bud